Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вийшло з друку нове видання Київського університету права НАН України – Мала енциклопедія канонічного права
Вийшло з друку нове видання Київського університету права НАН України – Мала енциклопедія канонічного права
mekprecl.jpg     Днями побачило світ унікальне видання – Мала енциклопедія канонічного права – один із багатотомних систематизованих зводів знань, серію яких започаткував Київський університет права НАН України.
Енциклопедія містить майже 300 термінів із релігійно-правової тематики.
    Це видання – спроба зробити крок на шляху систематизації  комплексних знань про канонічне церковне право як особливу систему права. Також дана енциклопедія спрямована на певну допомогу студентам та аспірантам  зорієнтуватись у просторі науки канонічного права  та через дослідження її інститутів, принципів і юридичних норм осмислити та опанувати причинно-наслідкові зв’язки у праві сьогодення.
    Видання базується на сучасному рівні правових знань і досягненнях як вітчизняної, так і світової каноністики. В енциклопедії подано поняття і категорії багатьох напрямів та інститутів канонічного права. Розкриваються стрижневі положення будови системи канонічного права, його співвідношення з правом церковним. Окреслено зміст джерельного комплексу канонічного та церковного права. Значна група статей присвячена церковній ієрархії та організації церковної влади.
    Широко представлена в енциклопедії також і історична тематика. Це, зокрема, статті про поняття, інститути, об’єднання християн та їх діяльність на різних етапах історичного розвитку.
    З енциклопедії можна також дізнатись про основні релігійні вчення, визначних церковних діячів, чия діяльність або погляди вплинули на розвиток канонічного права.
    Мала енциклопедія канонічного права підготовлена авторським колективом викладачів  Київського університету права НАН України за загальною редакцією професора Ю.Л.Бошицького  та к.ю.н. О.М.Волощенко-Віслобокої.
    Енциклопедія розрахована на науковців, юристів-практиків, викладачів та студентів, а також адресується всім, хто цікавиться питаннями релігійно-правової тематики, церковного устрою, ієрархії тощо.
      Колектив авторів висловлює сподівання, що запропоноване видання сприятиме формуванню комплексного погляду читача на релігійний компонент права, його загальнолюдський вимір і гуманітарне значення.


mekp.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg