Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вийшов з друку "Часопис Київського університету права" №2
Вийшов з друку "Часопис Київського університету права" №2
chas2.jpg Шановні колеги!

    Нещодавно побачив світ №2-2017 «Часопису Київського університету права». Відкриває номер стаття про здобутки та досягнення Київського університету права Національної академії наук у 2016/2017 навчальному році. Матеріалом, присвяченим актуальній проблемі сьогодення, є стаття Павла
Федотовича Кулинича «Конституційний процес і децентралізація влади у сфері земельних відносин в Україні».
    Також на сторінках журналу висвітлюються актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного й підприємницького, аграрного та екологічного, кримінального, міжнародного права. Поряд із цим, часопис інформує наукову та юридичну громадськість про нові видання в галузі юриспруденції, розміщує на своїх сторінках рецензії наукових та навчальних видань, хроніку наукових заходів університету, новинки академічного та студентського життя університету.
    У минулому році «Часопис Київського університету права» започатковував нову рубрику «Видатні правознавці», присвячену тим вітчизняним фахівцям, чиї імена золотими літерами вписані в книгу пам’яті української юриспруденції. Останній номер містить унікальний матеріал, присвячений академіку, вченому-правнику, політичному діячу Станіславу Севериновичу Дністрянському.
Цього року започатковано розділ «Юридична практика», в якому провідні українські юристи діляться своїм досвідом роботи з читачами нашого журналу, а також наводять приклади з судової практики.
    Отже, нині «Часопис Київського університету права» складається із 19 розділів.
    Відбулися зміни й у редколегії журналу. До її складу долучилась декан юридичного факультету Дебреценського  університету (Угорщина), професор Вероніка Сікора.
    Постійно ведеться масштабна робота для індексування «Часопису Київського університету права» до Міжнародної наукометричної бази даних HeinOnline (США) та наукометричної бази «Index Copernicus».
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg