Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит делегації Київського університету права до м. Люблін очима студентів
      В рамках візиту делегації Київського університету права Національної Академії Наук України до Католицького університету Іоанна Павла II 23 квітня 2010 року було проведено зустріч з представниками студентського самоврядування Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II та представниками студентського самоврядування нашого університету. Під час зустрічі нас ознайомили зі структурою студентського самоврядування ЛКУ та практикою реалізації поставлених перед самоврядуванням завдань.

       Слід зазначити, що головою студентського самоврядування ЛКУ є українець Любомир Шерстюк, та й в цілому у Люблінському католицькому університеті навчається чимало наших земляків. З головою уряду студентського самоврядування Любомиром Шерстюком та представниками студентського самоврядування була обговорена низка питань щодо перспектив співпраці студентів Київського університету права НАН України та Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II. Були досягнені домовленості щодо спільного проведення міжнародних студентських конференцій з головою студентського самоврядування факультету права,канонічного права та адміністрації ЛКУ Томашом Шамбеланом. Цікавим для обох сторін є досвід роботи юридичних клінік наших університетів, обмін досвідом щодо особливостей опанування юридичної професії, проблем працевлаштування молодих фахівців.

       Обговорювалися питання з головою відділу міжнародної співпраці студентського самоврядування ЛКУ Евеліною Клізою щодо перспектив організації спільних мистецьких заходів, спортивних змагань, екологічного туризму.

       В рамках візиту відбулася також зустріч студентського самоврядування КУП НАН України зі студентським самоврядуванням Університету ім. Марії Кюрі-Складовської в Любліні. Було проведено ознайомлення з Університетом ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. При підтримці Наукового Студентського Кола Самоврядування УМЦС було проведено XIII Тиждень Самоврядування на тему “Parytet dla mlodych v polityce” (‘’Паритет для молоді в політиці’’), учасники: Якуб Бєрнат, Пьотр Джеджіч, Урбан Кемпа, Міхал Мулава, Ян Сребрни, Гжегош Вєнарскі, а також голова демократичної партії Люблінщини Кшистоф Якубовські та представник самоврядування Київського університету права Марина Гурська.

       Щира цікавість наших польських колег до історії України, становлення її незалежності, сучасної ситуації в політиці, особливостей освіти та перспектив працевлаштування в Україні дають підґрунтя для великих сподівань на взаємну співпрацю.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg