Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит до КУП НАН України адвоката Мирослава Смородського (США)
      В рамках роботи Світового Конгресу українських юристів відбувся візит Мирослава Смородського (США) до Київського університету права НАН України.
       На зустрічі від КУП НАНУ були присутні ректор університету професор Ю.Л.Бошицький, проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, Вчений секретар університету О.В.Михайленко, завідуюча кафедрою кримінального права та процесу З.А.Тростюк, представники студентського активу КУП НАНУ Осядла Марія, Ігнатенко Любава, Гурська Марина.

       Під час зустрічі ректор Ю.Л. Бошицький розповів про структуру та напрями розвитку університету, зокрема про співпрацю з науковими закладами, університетами та установами зарубіжних країн.
       Під час переговорів було досягнуто концептуальної згоди про можливе співробітництво, а саме проведення спільних наукових та практичних заходів; проведення майстер-класів для студентів університету; проведення стажування студентів за кордоном тощо.

       Для Мирослава Смородського була проведена ознайомча екскурсія по університету, під час якої було презентовано науково-навчальну бібліотеку та її фонди, сучасну читальну залу, сучасні лекційні аудиторії тощо.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg