Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит до КУП НАН України делегації з Республіки Польщі та Королівства Іспанії
      В рамках концепції розширення академічної та наукової співпраці із зарубіжними навчальними та науково-дослідними установами, встановленню зв’язків відбувся візит до Київського університету права НАН України представників університетів з Республіки Польщі та Королівства Іспанії. Зокрема, до складу делегації ввійшли Голова інституту конституційного і адміністративного права Мадридського університету ім. Хуана Карлоса (Королівство Іспанія), член королівської академії наук професор Андрес Оллеро Тассара, голова кафедри конституційного права, адміністративного права та економіки Вроцлавського університету (Республіка Польща), голова правової ради при кабінеті міністрів, професор Богуслав Банашак, пані Божена Банашак.
       На зустрічі від КУП ННУ були присутні ректор університету професор Ю.Л.Бошицький, проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, керівник відділу міжнародних зв’язків та грантів О. Бурлакова, представник студентського активу КУП НАНУ Євген Закалюк.

       Під час зустрічі ректор Ю.Л.Бошицький розповів про структуру та напрями розвитку університету, про співпрацю з науковими закладами та установами України та зарубіжних країн.

       Під час переговорів було досягнуто згоди про співробітництво в науково-дослідний сфері, навчальній та виховної діяльності, зокрема реалізація спільних науково-дослідних проектів, а саме проведення спільних наукових та практичних конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів; обмін науковою та освітньою літературою; проведення майстер-класів для студентів університету; здійснення короткотривалих обмінів викладачами, студентами, та аспірантами; створення спільної магістерської програми для студентів КУП НАНУ.

       Для іноземних гостей була проведена ознайомча екскурсія по університету, під час якої було презентовано науково-навчальну бібліотеку та її фонди, сучасну читальну залу, сучасні лекційні аудиторії тощо.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg