Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит до КУП НАНУ Голови Святошинської райдержадміністрації в м. Києві В.О. Мазепи
      08.06.2010 р. КУП НАН України відвідали представники районної влади: голова Святошинської районної у м. Києві ради та державної адміністрації Володимир Мазепа, начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю виконавчого апарату райради Юрій Лемешко, заступник начальника відділу контролю за благоустроєм району Ваган Рафаелян.
Під час знайомства з КУП НАНУ

       Святошинський район – один з наймолодших у складі столиці, але початки його історії губляться в імлі віків. Він, оповитий старовинними легендами, просякнутий таємницями, має своє поважне минуле, витоки якого занотовано на священних стінах Софіївського собору та в манускриптах мудрого Нестора Літописця. Це і є одним із мотивів того, що храм, наріжний камінь якого було освячено Владикою Володимиром 25 травня 2010 року і буде зведено на території КУП НАН України, названо ім’ям Преподобного Нестора Літописця.

      У ході робочої зустрічі ректор університету, проф. Юрій Бошицький познайомив гостей з університетом, проінформував про плани перспективного розвитку КУП НАН України в усіх сферах: матеріально-технічній, науковій, навчально-виховній тощо. Питання, які були обговорені під час зустрічі, стали основою майбутньої угоди про співпрацю.
Зустріч з професорсько-викладацьким складом

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg