Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит до КУП НАНУ ректора Арканзаського Університету, професора Деніела Говарда (США)
Зустріч поважного гостя зі США

      В рамках розвитку міжнародних відносин між науковими та навчальними закладами в сфері юриспруденції України та США, за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, в КУП НАН України відбулась зустріч ректора професора Юрія Бошицького з ректором Арканзаського Університету, професором Деніелом Говардом. На зустрічі також були присутні президент Компанії розвитку Східноєвропейських країн (Лас-Вегас, Невада) професор Віктор Юдін , викладач кафедри іноземних мов Батіна І.А., керівник відділу міжнародних зв’язків і грантів О.О Бурлакова.
Під час переговорів з ректором

       Метою візиту було обговорення співробітництва між університетами. Професор Д.Говард мав нагоду ближче познайомитись з університетом, його структурними підрозділами, бібліотекою, юридичною клінікою «Фенікс» та спортивним комплексом університету, на якому проводила тренування університетська команда з регбі.
Знайомство з бібліотечним комплексом

      Після знайомства гостей з університетом, в залі засідань Вченої ради КУП НАНУ відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та взаємопорозуміння між Київським університетом права Національної академії наук України в особі ректора, професора Бошицького Ю.Л. та Університетом штату Арканзас у Джонсборо в особі ректора Д.Говарда.     
Турнір по регбі на честь ректора Арканзаського університету

      Підписання цього важливого документа стало можливим завдяки ініціативі професора Бошицького Ю.Л. запросити в КУП НАН України професора Д.Говарда та президента Компанії розвитку Східноєвропейських країн (Лас-Вегас, Невада) професора Юдіна В.О.
     
Основними цілями підписаної угоди є
1. забезпечення обміну інформацією в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності в рамках учбово-наукового процесу;
2. обмін досвідом у напрямку навчання студентів, обмін навчальними програмами та досвідом у використанні сучасних методик викладання;
3. поширення інформації, результатів наукових досліджень досвіду обох сторін шляхом публікації статей американських і українських викладачів з використанням видавничих можливостей університетів;
4. можливість розробки короткострокових турів обміну для викладачів і студентів.
Під час підписання Меморандуму

       Після підписання меморандуму Д.Говард мав можливість поспілкуватися з профсорсько-викладацьким складом та студентами КУП НАН України, розповісти про навчання в Арканзаському університеті, відповісти на питання задані з боку студентів.

Наприкінці зустрічі було зроблено пам'ятне фото в холі університету зі студентами та професорсько-викладацьким складом.

Сподіваємось, що українська сторона в особі професорсько-викладацького складу та студентів КУП НАНУ докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної спільної діяльності КУП НАНУ та Університетом штату Арканзас.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg