Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит представників Батумського державного університету ім. Шота Руставелі до КУП НАНУ
      З нагоди святкування Дня юриста в Київському університеті права Національної академії наук України відбулись урочисті збори колективу. На засіданні також були присутні почесні гості, а саме: професор, декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі - Адам Махарадзе, асистент Батумського державного університету ім. Шота Руставелі - Каха Паландешвілі, та професорсько-викладацький склад університету.

     Ректор університету Юрій Бошицький привітав усіх з Днем юриста і наголосив, що навіть незважаючи на скрутні часи університет сміливо дивиться в майбутнє. З привітальним словом виступили і почесні гості, побажавши професійних успіхів, наснаги та нових здобутків у професійній та громадській діяльності в ім'я процвітання  України. Варто зазначити, що  між КУП НАН України та Батумським державним університетом
ім. Шота Руставелі укладено  угоду про  міжнародну співпрацю, яка має велике значення , адже батумський виш має давню історію, яка почалась ще у 1893 році. Сьогодні БДУ - це сучасний вищий навчальний заклад, який надає високоякісні освітні послуги на 8 факультетах, у тому числі факультеті соціальних наук, бізнесу та права.
     Приємною несподіванкою стало відзначення кращих студентів та співробітників університету почесними грамотами.
 
bdy1s.jpg
bdy2s.jpg bdy3s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg