Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит представників Італійського культурного центру в Україні «Casa Italia» у Київський університет права Національної академії наук України
      2 жовтня ректора Київського університету права НАН України професора   Ю. Л. Бошицького відвідали представники Італійського культурного центру в Україні «Casa Italia», PR менеджер Паскуале Антецца і перекладач Олександра.

      Зустріч відбулась в кабінеті ректора у приємній та дружній атмосфері. Під час зустрічі обговорювались питання можливої співпраці, зокрема: розвиток Італійської культури в КУП НАН України. У розмові було озвучено багато цікавих та корисних думок з приводу розвитку партнерських зв'язків. Як варіанти співпраці, розглядалися можливості проведення сумісних культурних заходів: презентація книг, виставки живопису, ознайомлення студентів з італійською культурою, впровадження мовних курсів для студентів на базі університету, а також налагодження дружніх відносин з навчальними закладами Італії.

      Під час розмови, ректор запропонував гостям підготувати презентацію центру «Casa Italia» для студентів, а також зазначив про свою готовність допомагати в презентації книги Роберто Савіано «Гомора», яка видана центром в цьому році. Пан Антецца люб'язно запропонував  завідуючому кафедри іноземних мов В.І. Крепель всіляку підтримку у пошуку кваліфікованих кадрів для викладання італійської мови в університеті та подякував представникам КУП НАН України, і особливо ректору, за готовність співпрацювати і підтримувати розвиток Італійської культури в Україні.  

      Після теплого прийому в кабінеті ректора, гості мали можливість прогулятись коридорами університету, ознайомитись з культурним життям наших студентів та історією університету, і в цьому їм допомогла проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська.

 

 

Керівник відділу міжнародних зв'язків

та грантів О.О. Бурлакова.  

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg