Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Візит ректора КУП НАНУ до Білоцерківського національного аграрного університету
Візит ректора КУП НАНУ до Білоцерківського національного аграрного університету
     Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький разом з головою Київської обласної організації союзу юристів України Михайлом Матьорою, напередодні вступної компанії,  відвідали з робочим візитом місто Білу Церкву, де провели ряд зустрічей з освітянами міста.
     Однією з важливих зустрічей для подальшої співпраці було відвідання Білоцерківського національного аграрного університету, де відбулася зустріч та переговори  з ректором, академіком НААНУ, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства Анатолієм Даниленко, проректором з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, доктором економічних наук, професором Ігорем Паскою та завідувачем відділу міжнародних зв’язків Олександром Бонковським.

     Білоцерківський національний аграрний університет – один із найстаріших навчальних закладів України, витоки якого сягають 17 століття. Свідченням міжнародного визнання освітньої, наукової, культурної діяльності університету стало його прийняття до Всесвітнього Консорціуму установ вищої аграрної освіти і досліджень у сільському господарстві, до Європейської асоціації УОСА, Європейської асоціації ветеринарних ВНЗ.
      В ході зустрічі були обговорені питання подальшої більш тісної співпраці: проведення спільних конференцій, а також спільної підготовки малої енциклопедії аграрного права, що стало б взаємовигідним проектом для обох вишів.  

     Також в м. Біла Церква відбулася зустріч з начальником управління освіти і науки Юрієм Петриком та директорами шкіл Білої Церкви. Ректор провів профорієнтаційну роботу, надав рекламну продукцію КУП НАНУ та ознайомив з умовами вступу до університету.
    Юрій Петрик відзначив, що управління освіти і науки відкрите до співпраці в освітній сфері та буде усіляко сприяти подальшому розвитку взаємовідносин з КУП НАНУ та профорієнтаційній роботі. 
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg