Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит ректора КУП НАНУ до Національної академії прокуратури України з нагоди 70 - річчя від дня заснування
     25 жовтня 2017 року ректор Київського університету права НАН України професор Ю.Л. Бошицький та завідувач кафедри галузевих правових наук професор О.О. Кваша мали нагоду привітати колектив Національної академії прокуратури України з 70 - річчям від дня заснування. Київський університет права НАН України та Національна академія прокуратури України співпрацюють вже багато років. Багато випускників КУП НАНУ завершували своє навчання в Академії і сьогодні працюють в органах прокуратури України.
    Київський університет права НАН України таким чином причетний до підготовки висококваліфікованих кадрів для органів прокуратури України, що має загальнодержавне значення та є запорукою підвищення іміджу органів прокуратури.
    Ми раді усвідомлювати, що всі ці роки працювали у тісному контакті з науковцями Академії. Увесь науковий колектив КУП НАНУ впевнений, що і надалі не вичерпаються джерела спільної дослідницької і практичної співпраці з фахівцями Академії на благо Української держави і українського народу.
aprok1s.jpg
aprok2s.jpg
aprok3s.jpg
   aprok4s.jpg  
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg