Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Великий друг КУП НАНУ - Посол Республіки Болгарія в Україні пан Красімір Мінчев завершує свою дипломатичну каденцію
Великий друг КУП НАНУ - Посол Республіки Болгарія в Україні пан Красімір Мінчев завершує свою дипломатичну каденцію
    Нещодавно, в Києві, з нагоди 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Республікою Болгарія та Україною, успішного завершення першого головування Болгарії у Раді ЄС, а також, завершення  каденції Красіміра Мінчева на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні,  пройшли урочисті заходи, організовані посольством Болгарії в Україні. В цих заходах взяли участь представники дипломатичних місій в Україні, державні діячі, відомі політики, представники культури та освіти. КУП НАН України представив  ректор Юрій Бошицький.
posol3.jpg posol1n.jpg posol2n.jpg
    Постать пана Красіміра Мінчева є знаковою для КУП НАН України. За шість років своєї місії в Україні на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні він надзвичайно багато зробив не тільки  для  розвитку  українсько–болгарських дружніх відносин, але й сприяв  налагодженню співпраці між КУП НАНУ з болгарськими вишами в сфері  освіти та науки. Він  щирий  друг нашого університету  та прекрасна людина.
    Професорсько-викладацький склад та студентство Київського університету права НАН України щиро вдячні за співпрацю та постійну підтримку в розвитку партнерських відносин між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Болгарії.
    Саме завдяки підтримці пана Посла у Київському університеті права НАН України діяла спільна магістерська програма з Варненським вільним університетом імені Черноризца Храбра у м. Варна. Студенти мали можливість  проходити стажування та працевлаштування у Посольстві Республіка Болгарія в Україні.
    Адміністрація, професорсько-викладацький склад та студентство КУП НАНУ щиро бажають Красіміру Мінчеву подальших успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, благополуччя,  мирного неба  та всіх благ!

 
posol4.jpg


  Красімір Неделчев Мінчев  — болгарський політик, дипломат, депутат Народних Зборів Республіки Болгарія, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні.
  Народився 31 січня 1953 року в Слівені. У 1977 році закінчив Київське вище військово-інженерне училище (Україна), Військову академію ЗС Болгарії, Коледж генерального штабу та армійського командування (США). Володіє англійською, російською та українською мовами.
  У 1982—1998 рр. — викладав радіолакаційну і радіоелектронну технику у Вищому військовому училищі артилерії і ППО, асистент, головний асистент, керівник ланки «Радіолокаційна і радіоелектронна техніка» в місті Шумен.
  У 1999—2003 рр. — був повітряним та військово-морським аташе. Військовим аташе у Посольстві Болгарії в Україні.
  У 2003—2006 рр. — працював в Міністерстві оборони Болгарії в управлінні «Міжнародного співробітництва»
  У 2007—2009 рр. — займався приватним бізнесом. Працював менеджером у галузі охорони здоров'я та туризму.
  У 2009—2012 рр. — депутат Національних зборів Республіки Болгарія
  З 23 квітня 2012 — Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Києві.
Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »