Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вручення дипломів випускникам Ужгородської філії КУП НАН України
      Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам (НКЦ м. Ужгород), відбулася 21 травня в Ужгороді. Цього року на Закарпатті 59 випускників Київського університету права НАН України здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та 48 – освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» (серед них 5 випускників отримали диплом з відзнакою). Випускників від ректорату привітали проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П. та завідувач відділенням міжнародного права проф. Мацко А.С.

       У своєму вітальному слові п. Левківська Г.П. передала випускникам поздоровлення та найкращі побажання від ректора – проф. Бошицького Ю.Л., та побажала молодим правникам здійснення всіх намірів та задумок у професійному житті. Професор Мацко А.С., який вперше відвідав НКЦ у м. Ужгороді, у своєму виступі підкреслив, що був приємно вражений умовами навчання у НКЦ, зокрема високо оцінив бібліотечно-інформаційний центр, де завдяки впровадженню спеціального програмного забезпечення автоматизовано усі бібліотечні процеси – від обслуговування читачів до ведення електронного каталогу. Анатолій Степанович побажав випускникам та викладацькому складу не знижувати рівень підготовки фахівців, а також, враховуючи географічне розташування Ужгороду, наголосив на перспективах щодо набору абітурієнтів у 2010 р. на нову спеціальність «міжнародне право».

       До привітань випускникам приєдналася також провідні викладачі НКЦ: проф. Ухаль А.М., доценти Трачук П.А. та Олексик Х.М., а також директор НКЦ, доц. Ващук О.М.

       Від імені випускників своїх викладачів та alma mater подякувала випускниця VI курсу Наталія Чернявська. «Ми високо цінуємо Ваш високий професіоналізм, Ваше прагнення передати студентам не тільки фахові знання, а й навчити нас жити – відстоювати свої позиції, пам’ятати про честь та гідність, залишатися професіоналами і порядними людьми у будь-яких ситуаціях». Хвилиною мовчання студенти та всі присутні у залі вшанували пам’ять старшого викладача кафедри теорії держави і права Мазурка Ігоря Олеговича.

       Урочистості з нагоди вручення дипломів традиційно закінчилися фотографією випускників з викладачами.

      


      Під час візиту представників ректорату до м. Ужгород відбулася робоча зустріч зав.відділеням міжнародного права проф. Мацко А.С. з деканом юридичного факультету Закарпатського державного університету проф. Трачуком П.А. та зустріч зі студентами-правниками ЗакДУ, під час якої А.С.Мацко поділився своїм досвідом правника-міжнародника.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg