Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вручення дипломiв випускникам вiддiлення перепiдготовки Навчально-консультативного центру м. Ужгород
Вручення дипломiв випускникам вiддiлення перепiдготовки Навчально-консультативного центру м. Ужгород

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам відділення перепідготовки (НКЦ м. Ужгород) відбулася в м. Ужгороді. У своєму вітальному слові ректор Київського університету права НАН України, професор Бошицький Ю. Л. побажав випускникам стати кращими юристами на Закарпатті, не поривати зв’язків з університетом, а в разі потреби звертатися за порадами та консультаціями., адже справжній1 правник повинен учитися щодня, навіть після закінчення навчання.

На церемонії вручення були присутні викладачі НКЦ та гості, серед них – ректор Закарпатського державного університету проф.. Ващук Ф. Г., який підкреслив, що перевагою отриманих сьогодні дипломів є те, що Київський університет права – єдиний академічний вишу у системі юридичної освіти нашої держави. «Саме це визначило пріоритетні напрямки нашої співпраці, яка триває вже понад 7 років, - зауважив Ф. Ващук. – Результатом спільної освітньої діяльності стала можливість отримання закарпатцями якісної юридичної освіти зі значно меншими витратами, ніж у столиці». До привітань випускникам приєдналися також провідні викладачі НКЦ: професор Ухаль А. М., доценти Трачук П. А. та Олексик Х. М., а також директор НКЦ, доцент Ващук О. М.

 

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg