Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Загальні збори Відділення історії, філософії та права НАНУ за участі студентів КУП НАНУ
     На запрошення ректора, професора Юрія Бошицького голова Наукового товариства студентів КУП НАНУ Віталій Бондар, студентський актив університету взяли участь 12 квітня 2016 року  у роботі Загальних зборів  Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України , присвячених підсумкам наукової діяльності установ за 2015 рік. Із звітною доповіддю «Про підсумки наукової діяльності установ Відділення в 2015 році та перспективами розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук» виступив академік-секретар Відділення, академік НАН України Валерій Смолій.

     Під час роботи наукової сесії «Стратегії і моделі подолання суспільних криз: виклики, досвід, шляхи вирішення» доповідачем був заступник директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України, д.і.н. Майборода Олександр. Під час обговорення проблем конституційного реформування із науковою доповіддю виступив д.ю.н. Скрипнюк Олександр,  в.о. заступника директора Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. В обговоренні питань Загальних  зборів взяли  участь: Юрій Шемшученко, академік НАН України,    почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, директор Міжнародного центру космічного права. Він є автором першого підручника в Україні  «Космічне право».

     Делегація студентів університету на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким мали нагоду привітати Юрія Шемшученка із Міжнародним днем космонавтики. У КУП НАНУ вивчають космічне право, як предмет за вибором.
     Під час зустрічі студенти поділилися своїми планами щодо участі в загальноуніверситетському проекті «Пізнай свій край» та проінформували про екскурсію за рахунок університету до Музею космосу в м. Житомир.  В цілому участь студентів у даному заході мала перспективне навчання та пізнавально-виховний характер.
     Традиційно було зроблено фото на  добру згадку.


 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »