Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Запрошуємо охочих приєднатися до оформлення етнографічного куточку в університеті!
      Персональна виставка фоторобіт ректора Київського університету права НАН України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича «Дороги мого життя: або навіщо дорога, яка не веде до храму» надихнула студентів університету та їх наставників на проведення акції «День вишиванки», яка проходить в університеті в два етапи:
I - до Дня працівників освіти; II – до Дня народження університету (13.12.2009 р.).

       Вишиванка — розмовна назва традиційної української вишитої сорочки. Багато варіацій дизайну вишиванки було створено у XIX сторіччі. Зазвичай їх виготовляли із саморобного полотна, яке ткалося на верстаті. Місцеві особливості знаходили відображення в орнаменті сорочки.

       Одним із напрямків виховної роботи в університеті є патріотичне виховання та формування національної самосвідомості, яке передбачає шанування свого міста, села, культури і традицій рідного краю. Саме з цією метою представниками студентського самоврядування започатковано збір вишиванок, рушників для етнографічного куточку.
 

      Саме ці речі широко представлять географію нашої Батьківщини. Дякуємо усіх студентів які взяли участь у цій акції та запрошуємо приєднатися усіх охочих!
 

Студентське самоврядування
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg