Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Засідання круглого столу з нагоди святкування 20-ї річниці Конституції України
     Напередодні 20-ї річниці Конституції України в Київському університеті права Національної академії наук  України з ініціативи студентського парламенту та Наукового товариства студентів відбулося  засідання круглого столу на тему «Конституційне право на інформацію».
     У дружній атмосфері студенти університету разом із представниками студентства ВНЗ м. Києва, представниками школи успішних юристів «EXEMPLUM» взяли участь у обговоренні актуальних проблем реалізації положень ст.34 Основного закону України.  Модератор заходу Костецька Тетяна, к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу КУП НАНУ зосередила увагу учасників  на концептуальних  питаннях під час обговорення заданої проблематики.

     Жваву дискусію викликали питання обговорення інформації доповідачів:
   «Історія та поняття конституційного права на інформацію» студента КУП НАНУ Бондара Віталія; «Вплив дезінформації про державу і право на розвиток української правосвідомості»  наукового співробітника НАВСУ Дурдинця Мирослава; «Щодо впливу ЗМІ на  формуванні правової та політичної свідомості громадян України» студентки КУП НАНУ Феофанової Елеонори; «Захист персональних даних через призму Конституції України в цивільному праві» студента КУП НАНУ Буфана Василя; «Діяльність кіберполіції у сфері охорони та захисту інформації» студентки К    НУ імені Тараса Шевченка   Божко Наталії та інших.

     Наприкінці заходу за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького оргкомітет відзначив  найактивніших студентів  сертифікатами учасників засідання круглого столу та безкоштовними сертифікатами від представників «EXEMPLUM» для участі в тренінгах успішних юристів.

Феофанова Елеонора,
студентка ІІ курсу,
голова організаційного комітету
СП КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg