Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Засідання ректорату до Дня Конституції України
Засідання ректорату до Дня Конституції України
     27 червня 2018 року відбулося святкове засідання ректорату Київського університету права  НАН України. Ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький привітав усіх присутніх з Днем Конституції України.
     Зазначивши, що Основний Закон — це великі можливості та гарантовані права вільної розбудови української держави, ректор наголосив, що  реалізовувати їх — наша з Вами спільна справа.

     Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документу держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.
     У порядку денному розглядалася низка важливих для університету питань. Завідувач юридичного відділу  О.В. Михайленко нагадала присутнім про вручення дипломів випускникам КУП НАН України, яке відбудеться в конференц-залі Президії НАН України 6 липня. Відповідальній секретар приймальної комісії  Т.І. Солдатська оголосила готовність до прийому абітурієнтів приймальної комісії, яка почне свою роботу з 12 липня 2018 р.
     Приємним подарунком до Дня Конституції від Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня стали сучасні технічні засоби для облаштування Центру угорської культури та права, завдячуючи яким студенти більш якісно зможуть вивчати мову, історико-культурну спадщину Угорщини. Цій події сприяли  тривале партнерство й співпраця між посольством Угорщини в Україні та Київським університетом права НАН України.

     Також піднімалося питання про участь викладачів та студентів у Шостій Міжнародній літній школі «Право Європейського союзу та європейська інтеграція Південного Кавказу», яка проводиметься Київським університетом права НАН України спільно з Батумським Державним університетом ім. Шота Руставелі з 27 липня по 2 серпня 2018 року, та проходитиме на базі Батумського Державного університету ім. Шота Руставелі (Батумі, Грузія).
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg