Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Засідання Вченої ради Київського університету права НАН України, приурочене до початку 2017-2018 навчального року
30 серпня 2017 року відбулось чергове засідання Вченої ради Київського університету права НАН України. Порядок денний засідання включав питання змін у складі Вченої ради, затвердження оновленої структури Університету, особливостей організації та основних напрямків освітнього процесу і наукової діяльності у 2017-2018 навчальному році та інші актуальні питання.
Зі вступним словом виступив ректор, професор Юрій Бошицький, подякувавши всім членам приймальної комісії за організацію та проведення вступної кампанії та сумлінну працю. Ректор наголосив на необхідності активізації профорієнтаційної роботи викладачами кафедр, залучення більшої кількості студентів до участі в наукових гуртках, конференціях, круглих столах, які проводяться на базі та за участі Університету.
У засіданні Вченої ради взяв участь директор Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П.Сая Олександр Михайлов, який у своєму виступі підкреслив, що Київський університет права НАН України займає провідне місце серед вищих навчальних закладів у процесі підготовки молодих вчених та наукової еліти Української держави.
В рамках візиту О.Михайлова до КУП НАН України з метою забезпечення ефективного обміну інформацією в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності в рамках навчально-наукового процесу між Київським університетом права НАН України та Кіровоградським кооперативним коледжем економіки і права імені М.П.Сая була підписана угода про співпрацю.
О.М. Волощенко-Віслобокова доповіла про рекомендацію до друку Малої енциклопедії Канонічного права – унікального видання, яке є надзвичайно цікавим поєднанням понятійно-категоріального апарату та визначення особливостей як християнського, так і мусульманського канонічного права.
Члени Вченої ради активно обговорювали питання порядку денного засідання та вносили власні пропозиції щодо поліпшення якості та змісту навчального процесу. Ухвалені під час роботи Вченої ради рішення повною мірою спрямовані на забезпечення належного рівня надання освітніх послуг Київським університетом права НАН України.

vr4.jpg vr2.jpg
vr1.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg