Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Засідання Вченої ради Київського університету права НАН України, приурочене до початку 2018-2019 навчального року
Засідання Вченої ради Київського університету права НАН України, приурочене до початку 2018-2019 навчального року
     28 серпня 2018 року відбулося розширене засідання Вченої ради Київського університету права НАН України. Порядок денний засідання містив питання змін у складі Вченої ради, затвердження оновленої структури Університету, особливостей організації та основних напрямків навчального процесу і наукової діяльності у 2018-2019 навчальному році, висунення трудовим колективом Бошицького Ю.Л. на посаду ректора та інші актуальні питання.

vrada1.jpg
vrada2.jpg
vrada3.jpg

    Зі вступним словом виступив ректор, окресливши перспективи та завдання, що стоять перед Київським університетом права НАН України у 2018-2019 навчальному році. Подякувавши всім членам приймальної комісії за організацію та проведення вступної кампанії та сумлінну працю, ректор наголосив на необхідності кардинального оновлення сайту, залучення інтернет-ресурсів для якісної контекстної реклами КУП НАНУ як один із пріоритетних напрямків роботи вишу.
vrada4.jpg
vrada5.jpg
vrada6.jpg


          Іншою важливою темою виступу стали нові видання Університету, зокрема, «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму (на прикладі України та Республіки Польща)» КУП НАНУ та Гданського державного університету, «Актуальні проблеми міжнародного права (на прикладі України та Грузії)» КУП НАН України та Батумського державного університету імені Шота Руставелі, «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)» КУП НАНУ спільно з Дебреценським університетом (Угорщина), Мала енциклопедія Канонічного права.
vrada7.jpg
vrada8.jpg
vrada9.jpg

         Відповідальний секретар приймальної комісії Солдатська Т.І. та директор РІ КУП НАНУ Якимчук В.Л. презентували детальні звіти, присвячені специфіці вступної кампанії 2018 року в Університеті. Водночас, було зосереджено увагу на  необхідності активізації профорієнтаційної роботи викладачами кафедр та пошуках  альтернативних шляхів залучення майбутніх вступників до відвідування університету, наприклад,  проведення зустрічей спільно з успішними студентами університету.
Нагальною темою для обговорення стало висунення Бошицького Ю.Л. на посаду ректора вишу членами трудового колективу КУП НАНУ, про що зазначив голова трудового колективу Шкребець Д.В. З окремим словом до нього приєднався Якимчук В.Л., який підкреслив персональний внесок Бошицького Ю.Л. в докорінних змінах інфраструктури закладу в цілому, а також відзначив неабияку активність та креативний потенціал кандидата. Паралельно, свою думку висловив доцент галузево-правових наук Ковальчук Ю.І., наголосивши на  інтелектуальних та управлінських якостях Бошицького Ю.Л., результатом яких є успішна співпраця з міжнародними партнерами, вищими навчальними закладами тощо.
         Серед членів трудового колективу КУП НАНУ слово взяв професор Семаков Г.С., звернувши увагу на особливу заслугу ректора у тім, що в структурі Університету наразі функціонують шість музеїв-кабінетів, які по праву є гордістю КУП НАНУ.  Доцент кафедри галузево-правових наук Гринько С.В. підкреслив свої враження  від презентабельного вигляду вишу, зокрема, наявних у ньому перлин мистецтва, презентованих у КУП НАНУ зусиллями Бошицького Ю.Л., що створюють неповторну атмосферу в університеті. Проректор з адміністративно-господарської роботи Бойко В.О зазначив, що одинадцять років успішно працював у команді з Бошицьким Ю.Л., цінує його за наполегливу та кропітку працю і вважає його найкращим керманичем для КУП НАНУ.
         На завершення всі присутні члени трудового колективу та Вченої ради КУП НАНУ одностайно проголосували за висунення Бошицького Ю.Л. на посаду ректора Університету.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg