Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Завершилась підсумкова атестація в КУП НАН України
Завершилась підсумкова атестація в КУП НАН України

18-21 червня 2019 року у Київському університеті права НАН України було проведено підсумкову атестацію на здобуття базової вищої освіти за освітнім рівнем «бакалавр». Засідання Екзаменаційної комісії № 2 відкрив її голова Кармазін Ю.А. – доктор філософії (PhD), професор, заслужений юрист України, народний депутат 2-го, 3-го, .4-го, 6-го скликання; Бошицький Ю.Л. –к.ю.н.. професор, ректор КУП НАН України, заступник голови ЕК;  члени ЕК - Кудерська Н.І. – д.ю.н., доцент, проректор з наукової роботи, Ващук Б.Л. к.ю.н.. доцент кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін, Кожевникова В.О. к.ю.н., доцент кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін, Похиленко І.С. к.ю.н., доцент кафедри державно-правових та галузевих правових наук,  секретар ЕК.    

ugorec.jpg ugorec.jpg

Студенти Київського університету права НАН України під час складання комплексного іспиту з навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Цивільне право та цивільний процес», «Кримінальне право та кримінальний процес» в переважній більшості виявили високий рівень знань, підтвердивши свою успішність, здобуту в процесі навчання у провідному правничому. спеціалізованому закладі вищої освіти країни, визнаному спільно Міністерством освіти і науки України та Представництвом ОБСЄ в Україні

ugorec.jpg ugorec.jpg

Попереду у молодих людей, за бажанням, продовження навчання у КУП НАН України та здобути вищу освіту за ступенем «Магістр».

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg