Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Здоровим бути модно!!!!!

З 1 березня по 3 березня 2009 року в місті Ялта відбувся навчальний семінар з питань формування безпечної поведінки молоді, який організовував Фонд Народонаселення ООН.
В семінарі взяли участь представники студентський та громадських організацій, які проводять роботу в сфері покращення здоров’я і популяризації безпечної поведінки серед молоді, з різних куточків України.
На цьому семінарі Київський університет права НАН України представляла студентка IV курсу, радник ректора зі студентських питань Ольга Золотар.
Для учасників семінару було підготовлено і проведено тренінг «Як правильно написати і представити проект», продемонстровано і обговорено фільм «Транзит».
Незвичними були і ігри «льодоколи» - «Золоте яйце» та «Міст», які ще більше згуртували учасників в єдину команду.
Кожен з представників студентських та громадських організацій, перед від’їздом до Ялти, отримав завдання підготувати п’яти хвилинний міні – тренінг з питань формування безпечної поведінки молоді і провести його на семінарі.
В останній день семінару всі учасники отримали сертифікати про успішне закінчення курсу «Вдосконалення комунікативних навичок в галузі проведення навчальних семінарів з популяризації здорового способу життя та безпечної поведінки молоді».

 

 

 

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg