Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч делегації КУП НАНУ з Головою департаменту Державного комітету Угорщини по правам людини Ковачем Желтом
     13 вересня 2017 року делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з його Ректором, професором, заслуженим юристом України Ю. Бошицьким відвідала Офіс омбудсмена з питань захисту прав людини Угорщини, де ознайомилася з історією виникнення, структурою, правовим статусом та поточною діяльністю відповідної інституції.

    У сучасному світі питання захисту прав і свобод людини є надзвичайно актуальним аспектом функціонування як національної, так і міжнародної системи права. У найбільш прогресивних та розвинених державах обов’язок щодо здійснення контролю за забезпеченням захисту прав людини та реалізації законних інтересів громадян в діяльності органів влади та посадових осіб покладається на відповідну посадову особу – омбудсмена.    

    Під час зустрічі з професором Ковачем Желтом студенти мали змогу обговорити сучасні аспекти діяльності Уповноваженого Державних Зборів (Парламенту) Угорщини з прав людини, а саме результати останніх досліджень Офісу омбудсмена у галузі захисту прав інвалідів, дітей, прав національних меншин та проблем захисту довкілля. Окрема увага була приділена особливостям національно-правового підґрунтя функціонування інституту омбудсмена в Угорщині, його структурі та напрямам міжнародного співробітництва. В ході дискусії, серед іншого, було також обговорено питання компетенції та діяльності інституту омбудсменів в цілому.

    Результати цієї надзвичайно плідної зустрічі стали корисними не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в політичній, правовій та освітній сферах.
kov1s.jpg
kov2s.jpg
kov3s.jpg


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg