Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ провів переговори з президентом УАПП Антоніною Пахаренко-Андерсон щодо співпраці в сфері ІВ
Ректор КУП НАНУ провів переговори з президентом УАПП Антоніною Пахаренко-Андерсон щодо співпраці в сфері ІВ
    19 березня 2018 року в приміщенні Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (далі - УАПП) відбулася  ділова зустріч президента УАПП Антоніни Пахаренко-Андерсон та ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького присвячена обговоренню нагальних питань подальшого співробітництва в сфері правової охорони інтелектуальної власності, покращення освіти та науки у цій сфері. В переговорах взяли участь професор, завідувач музею криміналістики КУП НАН України  Геннадій Семаков  та спеціаліст по зв’язкам з громадськістю УАПП Лариса Севастьянова
semak1.jpg
semak2.jpg semak3.jpg
    ОБГОВОРЕНО, що спільно  створений і відкритий у 2015 році на партнерських засадах перший в Україні стаціонарний Музей підробок УАПП та КУП НАНУ, знайшовший схвалення та підтримку з боку студентства, науковців, широкої громадськості, а також  Всесвітньої організації інтелектуальної власності(Женева, Швейцарія) та наших організацій, потребує розширення та модернізаці.
    Ректор відмітив, що величезний потенціал цього музею в плані покращення просвітницької діяльності та боротьби з контрафактною та піратською продукцією у нашій країні, нажаль, не повністю використовується. У зв’язку із цим було запропоновано  розширити діючий музей  за рахунок нових експонатів та актуальних агітаційних матеріалів.
    Крім цього, просвітницьку діяльність, потрібно підсилити шляхом створення нових спеціальних аудиторії (класів) у деяких навчальних закладах (школах) та вищих навчальних закладах. Так, наприклад, в Рівненському інституті КУП НАНУ потрібно створити спеціалізований кабінет інтелектуальної власності, де  експонуватимуться агітаційні матеріали УАПП – «Я купую справжнє! Я не купую підробок» та інші експонати просвітницького характеру.
    В свою чергу пані президент УАПП підкреслила важливість продовження просвітницької діяльності, направленої на боротьбу з контрафактною та піратською продукцією та запропонувала розробити й узгодити план конкретних спільних дій на 2018 рік щодо цієї діяльності.
    Наприкінці зустрічі сторони запевнили, що у межах компанії «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні» УАПП та КУП НАН України будуть і надалі проводитися регулярні освітні та просвітницькі заходи для представників держорганів, бізнесу, студентської молоді, школярів та журналістів.
    Прес центр КУП НАН України
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg