Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Президентом Національної академії наук України Б. Патоном
Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Президентом Національної академії наук України Б. Патоном
    14 вересня 2018 р. відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького та хорошого друга і партнера університету, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні, доктора Ерно Кешкеня з Президентом Національної академії наук України, академіком Борисом Патоном.

paton2.jpg
    Однією з головних особливостей Київського університету права НАН України є поєднання освітнього процесу з науково-дослідною роботою, міжнародне співробітництво, активна участь у міжнародних і національних програмах, якість професорсько-викладацького складу, новітні методичні розробки та програми, індивідуальний підхід до студентів.
    Також, слід зазначити, що нещодавно в університеті був відкритий Центр угорської культури та права, де студенти будуть навчатись угорській мові, а також, ведеться активна робота, щодо залучення до навчання та участі в програмі міжнародної академічної мобільності іноземних студентів, в тому числі з Угорщини.
    Тож, основною метою зустрічі були переговори, щодо отримання приміщення для створення студентського гуртожитку для розміщення іноземних студентів та викладачів в рамках програми двостороннього обміну між іноземними вузами-партнерами.
    Зустріч проходила у хорошій, дружній атмосфері, професор Бошицький ознайомив Бориса Євгеновича Патона з новими університетськими виданнями підготовленими фахівцями вузу та презентував 10 томів малих енциклопедій з різних галузей права.
paton3.jpg

    Наприкінці зустрічі було зроблено пам’ятне фото на згадку у стінах інституту електрозварювання ім. Є.О Патона.
paton1.jpg
Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg