Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.
Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.
Нещодавно  відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні паном Гелою Думбадзе каденція діяльності якого завершується в серпні цього року. Ректор подякував пана Посла від колективу  університету за плідну співпрацю на протязі останніх двох років.

img.jpg
Завдяки сприянню пана Посла  КУП НАН України тісно співпрацює із вищими навчальними закладами Грузії та безпосередньо з Посольством Грузії в Україні. Особливо плідними є наукова співпраця  з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі, Батумською державною морською академією, Тбіліським університетом імені Давида Агмашенебелі, Грузинським технічним університетом.
В рамках укладених двосторонніх угод про міжнародну співпрацю представники вищевказаних закладів мали нагоду відвідати Київський університет права НАН України, виступити перед науково-педагогічними працівниками та студентами з майстер-класами про україно-грузинські відносини та з інших міжнародних проблем. 
Київський університет права НАН України планує з 19 по 25 серпня цього року взяти участь в Літній школі з міжнародного права на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі.
Наприкінці зустрічі ректор Київського університету права НАН України, висловив вдячність  пану Послу заспівпрацю, дружні людьські стосунки, за налагоджуванні звязків з грузинськими вишами,  представниками посольства, за майстер-класи грузинських дипломатів, що є   унікальним досвідом для підготовки юристів-міжнародників. Ректор передав також офіційний  лист подяки від колективу університету та  висловив щирі побажання успіхів  пану Геллі Думбадзе  на новій посаді.     В Грузії Гела Думбадзе буде обіймати посаду  посла з особливих доручень і йому буде довірена сфера, в якій він має великий досвід діяльності. Гела Думбадзе був надзвичайним і повноважним послом Грузії в Україні з 15 червня 2017 року. 
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg