Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ з представниками юридичного факультету Католицького університету (ПОЛЬЩА)
      В рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Бошицького, Київський університет права НАН України відвідали представники Католицького університету Яна Павла II в Любліні (Польща). У складі делегації декан факультету права, канонічного права та управління професор Антоні Дебінський та директор школи Українського права професор Лешик Цвікла.
       Під час візиту гості мали змогу ближче познайомитись зі структурою університету, поспілкуватись з завідувачами кафедр, відвідати університетську бібліотеку та продовжити зустріч в кабінеті ректора. Для обговорення шляхів співпраці ректор професор Ю.Л. Бошицький запросив гостей продовжити розмову у себе в кабінеті. На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, проректор з виховної роботи Г.П. Левківська, представники студентського активу, керівник відділу міжнародних зв’язків та грантів а також О.Ю. Кашенцева – викладач КУП НАН України.

       Впродовж зустрічі обговорювались питання подальшої співпраці між університетами, а саме: розвиток зв’язків між студентськими організаціями, видання сумісної навчальної літератури, впровадження сумісних наукових проектів (проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів, спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах), організація проектів в сфері студентського туризму (проект «Пізнай свій край»), а також створення спільних факультетських програм.

       Під час бесіди ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький та декан факультету права, канонічного права та управління Католицького університету Яна Павла II в Любліні (Польща) професор Антоні Дебінський розробили сумісну стратегію розвитку міжнародного партнерства, яка поступово втілюватиметься в життя. Першим кроком у напрямку сумісної роботи, стала домовленість у здійсненні міжнародного обміну студентами університетів.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg