Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ з заступником голови – керівником апарату Закарпатської облдержадміністрації О.В. Петіком
     Під час робочого візиту до Ужгорода відбулася зустріч ректора, професора Ю. Бошицького з заступником голови – керівником апарату Закарпатської облдержадміністрації О. Петіком.
     На зустрічі було обговорено питання співробітництва між Київським університетом права НАН України та Закарпатською ОДА на базі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи в м. Ужгороді.
     Також ректор КУП НАНУ на запрошення О. Петіка взяв участь у роботі комісії з професійно-технічної освіти, де було обговорено питання проведення профорієнтаційної роботи для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів закладів профтехосвіти Закарпатського регіону задля забезпечення їх подальшого вибору в сфері освіти.

1)    надання практичної юридичної допомоги незахищеним верствам населення, учасникам АТО в сфері їх соціального забезпечення та трудового права, права інтелектуальної власності;
2)    проведення курсів, тренінгів, лекцій-семінарів для бажаючих з метою їх юридичного просвітництва та підвищення професійної кваліфікації тощо.
3)    надання освітніх послуг у формі дистанційного навчання в сфері підготовки фахівців за напрямами «Правознавства» та «Міжнародне право».
Прес-центр КУП НАНУ 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg