Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора університету Ю. Бошицького з командою КУП НАН України - переможницею Чемпіонату України серед жіночих команд з регбі-7
      26 листопада відбулась зустріч ректора університету Ю. Бошицького з командою КУП НАН України - переможницею Чемпіонату України серед жіночих команд з регбі-7.
      Ректор університету Ю.Бошицький, який є віце-презитентом Федерації регбі України, привітав дівчат та тренера команди КУП НАНУ з успішним результатом змагань.
 


      Ю. Бошицький підкреслив, що лише важка праця приносить гарні результати, як у змаганнях, так і у навчанні. Ректор подякував кожному гравцю, а також команді в цілому за гідне представлення університету на спортивній арені. Він пообіцяв і в подальшому підтримувати і допомагати команді у реалізації своїх спортивних талантів та досягненні високих результатів.
      За вагомий вклад у розвиток жіночого регбі-7 і перемогу у Чемпіонаті України кожного гравця команди КУП НАНУ було премійовано у розмірі 500 гр.      Вітаємо наших переможців! Бажаємо успіху та найкращих результатів у подальших змаганнях!

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg