Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора з президентом Національного відомства по захисту персональних даних Угорщини
     На початку травня під час робочого візиту до Угорщини та по завершенні конференції у м. Дебрецен ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся з президентом Національного Відомства по захисту персональних даних Угорщини, почесним доктором КУП НАНУ Аттілою Петерфалві.
     Під час офіційної  зустрічі Аттіла Петерфалві подякував ректору за  організовану на високому рівні VIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Зміни в цивільному праві Європейського Союзу» спільно з Дебреценським університетом та за виданий збірник наукових праць за матеріалами VII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми кодифікації цивільного законодавства Угорщини та України».
     Також було обговорено питання подальшої спільної співпраці міх КУП НАНУ та Національного відомства по захисту персональних даних Угорщини. Підчас переговорів було досягнута  домовленість щодо візиту до Будапешту делегації КУП НАНУ у складі 5 людей для  провести захист робіт 10-15 вересня 2017 року.

     На зустрічі обговорювалися питання спільного пошуку грантів та проведення у майбутньому спільних конференцій, а також можливість проведення майстер-класів для студентів та науково-педагогічних працівників КУП НАНУ.
     Наприкінці зустрічі Аттіла Петерфалві передав ректору Юрію Бошицькому сертифікати учасників минулорічної конференції, що проходила в м. Будапешт та подякував за постійну підтримку .
     Сподіваємося, що ця зустріч буде наступним кроком у подальшій плідній співпраці.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg