Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч зі студентським активом КУП НАН України
Зустріч зі студентським активом КУП НАН України
22 грудня відбулась зустріч студентського активу з проректором з навчально-методичної роботи К.С. Лісовою, завідувачкою кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін О.М. Доценко, завідувачкою Наукової бібліотеки Т.Ю. Ярошевською.
Темою зустрічі були вибори складу органів студентського самоврядування на наступний рік. Всі групи бакалаврату висунули кандидатури до Студентського парламенту КУП НАНУ, які були затверджені під час зустрічі. В режимі онлайн діалогу був проведений також попередній розподіл студентів по комітетах Студентського парламенту відповідно до їх інтересів і бажань.
Представники студентських груп визначились із датою проведення Конференції студентів університету, яка є вищим органом студентського самоврядування, призначивши її на початок наступного семестру в лютому 2022 року. На Конференції має бути ухвалене нове Положення про студентське самоврядування Київського університету права НАН України та визначений порядок проведення виборів Голови студентського парламенту КУП НАНУ.
Студенти, кандидатури яких були запропоновані студентським активом на посаду Голови студентського парламенту: Вероніка Козаченко та Назар Чумак представили своє бачення діяльності Голови Студентського парламенту в цікавих презентаціях. Ознайомитись з презентаціями за посиланнямиКозаченко  та Чумак.
Зустріч показала, що усі кандидати на Голову та членів студпарламенту займають активну громадянську позицію, охоче беруть участь у соціальних проектах та благодійних акціях, готові робити особистий внесок у розвиток культурних і соціальних цінностей.
Освіта, наука, працевлаштування студентів, соціальна робота, спортивне і культурне дозвілля, інформаційна робота та робота з іншими студентськими організаціями, захист прав студентів – це ті основні напрямки діяльності Студентського Парламенту, у яких кожен студент може себе реалізувати. А Студентский Парламент – колектив творчих, ініціативних і небайдужих молодих людей, яких об’єднує одна прекрасна ідея – залишити свій слід в історії Університету та реалізовувати креативні університетські проєкти для студентів, жити справжнім наповненим студентським життям.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »