Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство
Презентація наукової діяльності інституту держави і права в Національній парламентській бібліотеці ім.Корецького
    7 грудня 2011 р. у Національній парламентській бібліотеці України в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася презентація наукової діяльності Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України. Кращі студенти і співробітники Київського університету права НАН України мали честь бути присутніми на цьому заході.
   Відкрив презентацію директор цієї науково-дослідної установи, корифей юридичної науки, академік Ю. С.  Шемшученко. У своїй доповіді він зупинився на 60-річної історії Інституту, зробив екскурс історичної спадщини В. М.  Корецького, який був засновником цієї установи.

   Академік Ю.С. Шемшученко наголосив,  що  важливим науково-дослідним напрямом діяльності інституту є  енциклопедична справа.  Тому «Юридична енциклопедія» -  унікальне видання, не лише в Україні, а й на пострадянському просторі, яке вміщує близько 10 тисяч статей з різних галузей права. У зв’язку зі зростаючим попитом на «Юридичну енциклопедію» на сьогоднішній день постало питання перекладу та доповнення  ії  статтями на іноземних мовах.  Вчений  також відзначив активну участь  учених інституту в розробці конституційних і законодавчих проектів. Інститут є науковим консультантом при внесенні змін і доповнень до підготовки  тексту оновленої Конституції України.
    Студенти і співробітники Київського університету права Національної     академії      наук      України     щиро     вдячні    ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомими науковцями і практиками з провідних галузей права.


 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »