Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти КУП НАН України на запрошення Головного управління освіти і науки м. Києва взяли участь у роботі першого волонтерського семінару "Євро-2012"


     3 березня 2011 року у столичному Будинку Учителя за участі заступника голови КМДА Анатолія Голубченка,  начальника  Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу КМДА Тетяни Слишик,  начальника Головного управління освіти і науки КМДА Тетяни Горюнової було презентовано Волонтерську програму Києва до Євро-2012 «Київський волонтер». Також на цьому заході було офіційно відкрито веб-сайт Києва як приймаючого міста Чемпіонату Європи з футболу, який пройде в 2012 році в Україні та Польщі (www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012).
     Програма «Київський волонтер» передбачає залучення 6 тисяч помічників турніру, які попередньо будуть зібрані та пройдуть 100-годинний курс мовно-функціональної підготовки. До програми буде включено 5 навчальних модулів: волонтерство і спорт, історія міжнародного волонтерського руху, історія і культурна програма міста, соціально-психологічна підготовка.

     Кожен волонтер приймаючого міста Київ буде забезпечений комплектом екіпірування, яку отримає після завершення чемпіонату в подарунок – це теніска, штани, вітрівка, шорти, кепка. На час чемпіонату помічникам турніру видадуть студентські електронні картки для проїзду в Київському метрополітені і засоби мобільного зв’язку. Усі волонтери будуть застраховані і забезпечені харчуванням. Про це на презентації програми «Київський волонтер» заявила заступник начальника Головного управління освіти і науки КМДА Лідія Нестеренко.  
     На зустрічі були також представлені напрямки роботи волонтерів. Це інформаційна підтримка, допомога з транспортом, допомога з розміщенням вболівальників,  допомога волонтерів у фан-зоні, робота в фан-посольствах, обслуговування людей з особливими потребами, комплексна підтримка роботи медіа-служб, комплексна підтримка роботи IT-служб передбачає, допомога медичним службам, допомога службам безпеки, волонтерський менеджмент та акредитація.
Інформацію підготувала голова комітету інформації
студентського парламенту КУП НАН України
Плавинська Марта

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg