Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов.»
     За дорученням ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького 11 травня 2011 року студенти університету взяли участь у соціальному ток-шоу Першого національного каналу «Віра. Надія. Любов.».
     Назва проекту не випадкова і має символічне підґрунтя, адже благаючи про допомогу, людина ВІРИТЬ, що їй допоможуть і до останнього не втрачає НАДІЮ, а без ЛЮБОВІ не було б життя на Землі.     
     У цьому шоу досліджуються гострі, проблемні ситуації, в яких опинилися сім'ї з дітьми. Зокрема, розглядаються і вирішуються проблеми, пов'язані зі здоров'ям, медобслуговуванням, фінансами, освітою, а також життям у неблагополучному середовищі. Програма стежить за долею героїв, аби згодом повторно запросити їх до студії і показати, як змінилося їхнє життя.
      У соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов.» студенти КУП НАН України взяли участь не лише як глядачі, а безпосередньо, як учасники ток-шоу. Проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи КУП НАН України Галина Левківська була запрошена на програму в якості експерта. До неї приєднались: Ірина Калінська, адвокат, партнер Юридичної аналітичної фірми «Чернявський, Калінська та партнери»; Стелла Захарова, президент гімнастичної федерації, майстер спорту, а також інші, які виступили експертами даного ефіру. Слід відзначити студентку 3 курсу Тетяну Борисюк, яка гідно презентувала програму «Передай тепло своєї руки маленькій дитині».
      Загалом зйомки передачі пройшли у надзвичайно теплій атмосфері. Після закінчення шоу учасники мали можливість поспілкуватися між собою у неформальній обстановці, поділитися враженнями і думками про сказане на зйомках передачі, а також зробити чудове фото на згадку разом із ведучими та запрошеними гостями.


 Комітет інформації студентського
 самоврядування КУП НАН України
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg