Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти КУП НАНУ взяли участь у вшануванні творчої спадщини Михайла Драгоманова
     Третього жовтня в асоціації письменників України відбувся захід, присвячений 170-річчю від дня народження видатного українського діяча Михайла Драгоманова, якого знають і шанують не тільки на Батьківщині але й в усьому світі. На цей захід були запрошені студенти КУП НАН України. Вони продемонстрували свою шану, повагу та патріотизм, відданість Україні.
      Марія Осядла, студентка V курсу КУП НАН України виголосила науковий виступ «Проект М.Драгоманова «Вільна Спілка» - «Вольний союз» і сучасність». З особливою увагою присутні слухали виступ заслуженої артистки України Галини Яблонської. Вона із трупою майбутніх майстрів художнього слова  продекламувала  уривки із творів Михайла Драгоманова.


   
       У заключному слові Раїса Іванченко (Іванова), письменниця, яку указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня, зазначила: Михайло Драгоманов був першим політичним діячем і мислителем, завдяки діяльності якого українці після 300-річного  забуття згадали, що вони – європейці, країна європейського континенту і європейської культури.


        
            

                        Інформацію підготував Михальов Максим

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg