Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
У КУП НАН України відбулися Дні Карьєри Київського молодіжного центру праці
     19 листопада в КУП НАН України Київський молодіжний центр праці презентував програму «Молодий спеціаліст юридичної компанії» в рамках проведення Днів Кар'єри для студентів IV – V курсів, і студентів політико-правового колледжу «АЛСКО».
       Мультимедійний супровід організаторів даного заходу, який представили Надія Нечитайло, психолог КМЦП та Володимир Швець, керівника відділу по роботі з навчальними закладами КМЦП, сприяв зоровому чіткому сприйняттю поставленої проблеми перед присутніми.

       Для присутніх студентів міжнародна компанія «Ернст енд Янг», яка надає аудиторські послуги, консультаційні послуги з питань ведення бізнесу презентувала етапи відбору анкет, тестування умовних співбесід з HR, менеджерами та партнерами.
    Компанія запрошує випускників із дипломами про вищу освіту у сфері фінансів, права, або економіки, які володіють англійською мовою, демонструють вміння працювати в команді та  якості лідера, прагнуть до набуття нових знань і професійних навичок. Майбутні випускники можуть знайти вакансії через функцію «Пошук вакансій» у розділі «Кар’єра».

    Шановні студенти! Пам’ятайте, що міцні знання, лідерські риси характеру Ви можете здобути в стінах університету: на лекційних і семінарських заняттях,під час проведення майстер-класів,  в юридичній клініці «Фенікс», в органах студентського самоврядування, а для цього долучайтеся до реалізації університетських програм «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» тощо.

Запрошуємо до співпраці, шановне студентство!
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »