Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Святкування Дня Святого Валентина студентами КУП НАНУ
      Підходить до свого завершення останній місяць зими. У повітрі весняне віяння, по трошки співають горобці, коти готуються до березня, а ось студенти КУП НАН України вирішили відзначити День Святого Валентина. І це зовсім не дивно, адже у хлопців та дівчат весняний настрій, хочеться ніжності, тепла, романтики, плюшевих ведмедів, троянд, шоколадних цукерок, поцілунків і освідчень у коханні. Саме тому День Святого Валентина - те, що треба!
      Вранці 14 лютого, прийшовши до університету, студенти та адміністрація не могли не помітити чудового, романтичного оформлення своєї Альма-матер: на стелі і на стінах висіли надувні кульки у вигляді сердець. В центрі холу була вивішена стінгазета, на якій у маленьких сердечках були написані імена всіх студентів КУПу. Всі підходили до цього стенду і з захопленням та великою зацікавленістю намагалися знайти своє прізвище у серці кохання.
      Поряд з газетою знаходилася поштова скринька, у яку всі бажаючі опускали невід'ємний атрибут свята - валентинки. Після того, як скринька була наповнена, свою справу розпочала святкова пошта, яка розносила любовну кореспонденцію адресатам. При отриманні валентинки на обличчях студентів та адміністрації з'являлись теплі та приємні усмішки.
      Святкування Дня Валентина у Київському університеті права пройшло дуже романтично, мило, приємно, навіть можна сказати у теплій сімейній атмосфері. Усі були у захваті!

Матеріал підготували:
студенти 1-го курсу
Воробйов Віталій та Хорошевська Анастасія


Фото
студента 1-го курсу
Віталія Козіна

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg