Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Наукове життя >> Зустріч в.о. ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з представниками освіти Канади
Зустріч в.о. ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з представниками освіти Канади

     23 лютого 2007 року Київський університет права НАН України з робочим візитом відвідала канадська делегація McGill University (м. Монреаль, Канада) у складі директора центру з питань інтелектуальної власності проф. E. Richard Gold та проф. David Lametti.
     Під час зустрічі з в.о. ректора Ю. Бошицьким сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між двома університетами та можливість укладення між ними договору про співробітництво. З боку Київського університету права в зустрічі також приймали участь проректор університету Л. Парфентьєв та завідувач відділом міжнародних зв'язків та грантів Г. Харченко.
     Канадські гості були ознайомлені з результатами науково-дослідницької діяльності педагогічного колективу Київського університету права НАН України, навчальними посібниками та монографіями, що були видані в нашому вузі, а також українським науково-теоретичним фаховим виданням університету "Часопис Київського університету права".
     Зі свого боку проф. David Lametti розповів про досвід реалізації проекту щодо реформування цивільного законодавства в Росії, який почався у 1996 році та закінчився влітку 2006 року, та плани запровадження подібної програми і в України.
     За результатами зустрічі сторони домовились в подальшому активізувати ділові контакти між двома вищими навчальними закладами, а також продовжити спільну роботу з налагодження плідної співпраці між Київським університетом права НАН України та McGill University.


Фоторепортаж про проведення зустрічі

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити

Збільшити

Матеріал підготував
завідувач відділом міжнародних зв'язків та грантів
Харченко Г.Г.

Фото
студенки ІІ курсу
Литвин Ольги

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg