Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Cтуденти КУП НАН України вшанували пам’ять Володимира Івановича Вернадського
      06.12.2009 р. за дорученням ректора Юрія Бошицького студенти КУП НАН України вшанували пам’ять Володимира Івановича Вернадського - Першого президента Української Академії наук, одного з її засновників, дійсного члена АН України, Академіка Петербурзької Академії наук (з 1912). Внесок Володимира Вернадського в науку неможливо переоцінити. Він став засновником Першої наукової бібліотеки, саме тому вона названа його ім’ям. Він збагатив науку глибокими ідеями, що лягли в основу нових провідних напрямків сучасної мінералогії, геології, гідрогеології, визначив роль організмів у геохімічних процесах.

      Для його діяльності характерні широта інтересів, постановка кардинальних наукових проблем, наукове передбачення. Він не тільки, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму, а ще й Український радянський філософ. 
     Квіти були покладені до пам’ятника Володимиру Вернадському, який знаходиться в Святошинському районі на бульварі, названому його ж ім’ям в м.Києві на честь вшанування світлої пам’яті 65-річниці з дня смерті академіка. 
       Ми успадкували великий скарб творчих надбань великого науковця, який навчав нас: «нерозривний та кровний зв’язок усього людства з іншим живим світом забувається, а людина намагається розглядати себе окремо від живого світу буття цивілізованого людства — але всі такі спроби є штучними і неминуче розсипаються, якщо ми підходимо до вивчення людини у загальному зв’язку її зі всією природою». То ж, можливо, почуємо нарешті, мудрі слова Володимира Вернадського і почнемо жити за законами розуму та гуманної свідомості? 
 Студентське самоврядування.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg