Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Самоврядування >> Cвяткування дня народження Всеукраїнської студентської ради
Cвяткування дня народження Всеукраїнської студентської ради

      29 травня відбулось урочисте святкування Дня Народження Всеукраїнської студентської ради. Молодіжній організації виповнилося 2 роки. Великий шлях було пройдено цією дитиною, та допомога їй ще потрібна.
      Свято відбулось у приміщенні Національної опери України, де команда Секретаріату ВСР разом з Заступником директора Департаменту Вищої освіти Міністерства освіти і науки України Шуст Наталією Борисівною зібралися на цю урочисту подію. У цій події взяли участь й представники студентського самоврядування Київського університету права НАН України.
      Для цього значного дня було обрано симфонію №8 Густава Малера. Виконання цієї симфонії найвідомішого австрійського композитора періоду романтизму вимагає значних зусиль та ентузіазму. Проводячи аналогії, можна сказати, що це те, що найяскравіше характеризує діяльність органів студентського самоврядування. Тисяча голосів виконувала цю симфонію, так і ми повинні всі разом іти до омріяної мети: розвивати студентське самоврядування для забезпечення становлення і розвитку суспільства майбутнього. І як кожен голос робить свій вклад в композицію мелодії, так і ми маємо знати, що від кожного з нас залежить успіх наших починань.

Фото на згадку


Збільшити

Матеріал підготувала
Прес - центр ВСР
Чеботар Лілія
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg