Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
День відкритих дверей в КУП НАНУ
       6 листопада 2010 року в Київському університеті права відбувся день відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їх батьки.
      До уваги гостей були відкриті кабінети, науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, етнографічний куточок та стенд студентського самоврядування, спортивно-тренажерні зали, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. Також відвідувачі могли ознайомитись із науковими виданнями і буклетами Київського університету права.

       Представники студентського самоврядування активно взяли участь у програмі дня відкритих дверей, сприяли реєстрації гостей, провели ряд екскурсій та розповіли про особливості КУП НАН України. Після ознайомлення з будівлею КУП НАН України в атріумі відбулась зустріч керівництва університету з майбутніми студентами, на якій було надано слово проректору з наукової роботи Чернецькій О.В., проректору з навчальної роботи Глух М.В., проректору з гуманітарної освіти і виховної роботи Левківській Г.П. та іншим.

       Офіційну частину зустрічі доповнила культурно-розважальна програма, підготовлена КРЦ КУП НАН України. Своїми чудовими виступами присутніх порадували учасники вокальної студії, зокрема дует Анісімова Вадима та Корчагіної Ольги, сольні виступи Рендюка Олександра та Гусєва Ярослава, а також учасники студії спортивно-бального танцю «KUL Dance» Гаврилюк Володимир та Флярковська Анна подарували гостям чарівний танець закоханих – румбу.
Матеріали підготували президент студентського самоврядування Осядла Марія
та голова комітету інформації Плавинська Марта
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg