Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАН України презентував організацію навчально-виховного процесу на виставці вишів у м. Фастів

     Увага  учнів, батьків, учителів, які 29 лютого відвідали профорієнтаційну виставку вишів у м. Фастові, була зосереджена на тому, що Київський університет права НАН України ставить за мету формування високоосвіченої професійної еліти України, здатної на самостійне мислення та активні дії в галузі права на базі найсучасніших наукових знань, що сприяє конкурентоспроможності випускників КУП НАНУ  не тільки в Україні, але й на міжнародних ринках праці.

     Прокопчук Юлія Миколаївна, завідувач відділення профорієнтаційної роботи та  довузівської підготовки  розповіла школярам про умови навчання на курсах довузівської підготовки та сприяння занять інтенсивних курсів у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
     Борисюк Тетяна, студентка ІV курсу відділення міжнародного права, Головчук Віталій, студент ІV курсу, Берлінова Тетяна, студентка ІІІ курсу, Гаврилюк Володимир, студент ІV курсу під час проведення бесід з відвідувачами виставки відповіли на питання присутніх щодо ролі студентського самоврядування в житті студентів вишу та продемонстрували презентаційні ролики студентського життя.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg