Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Майстер-клас представників Міністерства юстиції України для студентів КУП НАНУ

13 жовтня 2009 року до нас в університет завітали головні спеціалісти Управління захисту інтересів держави в Міжнародних арбітражних судах Марія Гусарова, Лоєвська Валентина для проведення майстер-класу на тему «Інвестиційні справи в міжнародних арбітражних судах».

Майстер-клас був проведений для студентів 4-го курсу денної форми навчання. Всім було цікаво послухати фахівців, які безпосередньо займаються інвестиційними справами на міжнародному рівні, а також задати питання, які їх цікавлять. Тема на сьогоднішній  день дуже актуальна, а особливо під час світової фінансової кризи. Сектор інвестицій зараз є одним з найбільш проблемних.

Після годинного майстер класу, присутнім студентам дали змогу ставити свої запитання. Запитання стосувалися абсолютно різних сфер діяльності міжнародних арбітражних і третейських установ. Лектори з Міністерства юстиції чітко відповіли на всі запитання, а також розповіли про особливості функціонування таких відомих арбітражних установ, як Лондонський міжнародний третейський суд, Стокгольмський міжнародний арбітражний суд, тощо. Після закінчення виступу, по залу прогуркотіли оплески, а студенти групи Д-45 Одуха Михайло та Остапенко Владислав подарували лекторам квіти.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg