Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАН України провели щомісячну благодійну акцію "Передай тепло своєї руки маленькій дитині"
      Третій рік поспіль у Київському університеті права НАН України проходила щомісячна акція «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», за підсумками якої студентами університету були зібрані речі, іграшки та книжки.

     
    17 жовтня 2009 року з метою подарувати дітям краплину родинного тепла та сімейного піклування, розкриття нових талантів і підвищення самовпевненості дітей, актив та представники студентського самоврядування в рамках акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» відвідали дитячий будинок «Колиска дитячої надії». Протягом декількох годин ми мали змогу на свіжому повітрі поспілкуватись з дітьми різних вікових категорій та віддати частинку свого серця. На завершення нашого візиту від студентів КУП НАН України подарували різноманітні книги та іграшки на згадку про наше незабутнє спілкування.   


     
     Заходи такого роду корисні для обох сторін: діти мають нагоду навчитись чомусь новому, отримати тепло та увагу. А ми, студенти, можемо проявити найкращі свої людські якості: щирість, доброту, сердечність, відвертість, людяність та бажання допомогти.     Дякуємо адміністрації дитячого будинку «Колиска дитячої надії» за можливість зробити добру справу та змінитися на краще. Слід відзначити, що куратор, доц. Юшина Світлана Іванівна, разом зі студентами  досить творчо підійшла до даної акції. Іграшки, подарунки мали спрямування на розвиток. Переважна більшість подарунків була підібрана для уроків трудового навчання. Дякуємо всіх студентів, які взяли участь у цій акції та подарували тепло своєї руки, свого серця маленькій дитині!


 

            За доручення ректора,
проф.Ю.Л.Бошицького
Кригіна Анастасія,
Міністерство інформації
студентського самоврядування

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg