Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ долучилися до благодійної акції
     Нещодавні події у нашій державі не залишили байдужими усіх українців та громадян України. Ніхто не міг подумати, що мирний протест 21 листопада 2013 року стане одним з переломних моментів в історії України. Понад 3 місяці люди стояли на Майдані, показуючи недовіру тогочасній владі, а подальша узурпація влади в руках однієї людини викликала обурення у населення. Події лютого 2014 року тримали увагу мільйонів людей не лише в Україні, а й у цілому світі.
     Кожен з нас має різні погляди на діяльність мітингуючих, інші - різні думки стосовно наслідків. Але, на превеликий жаль, під час сутичок загинули люди, звичайні люди, котрі віддали своє життя за краще майбутнє. Смерть людини – завжди трагедія, ніщо не може бути вартим людського життя.
     На Майдані люди назвали загиблих «Небесною Сотнею».  Згідно з постановою Верховної Ради України, новообраний Президент має присвоїти усім загиблим під час протестів звання Героїв України.
     У свою чергу, Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України, запропонував зібрати кошти на допомогу сім’ям  постраждалих учасників Майдану. У холі університету, спільно з представниками студентського активу КУП НАНУ, було відкрито скриньку для збору коштів від студентів КУП НАНУ у пам’ять «Небесної Сотні» та на допомогу сім’ям загиблих. Було також ухвалено рішення про покладання квітів на Майдані Незалежності.
     Вічна слава та вічна пам’ять «Небесній Сотні».
                                    Миркєєв Ярослав


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg