Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Самоврядування >> Студенти КУП НАНУ передали тепло своїх родин ветеранам Святошинського району
Студенти КУП НАНУ передали тепло своїх родин ветеранам Святошинського району
     Згідно з указом Президента від  27.11.1993 р., третє грудня визнано Міжнародним днем інвалідів в Україні.  Цей день привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Саме в цей День, Рада ветеранів Святошинського району, яку очолює Полухін Сергій Михайлович, генерал-лейтенант запасу, проводить загальні збори та обговорюють нагальні проблеми ветеранів, допомагають один одному. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм - взірець для інших. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил.

     В цей День, студенти КУП НАН України також долучилися до цієї акції та проявили свою небайдужість до інвалідів, передавши від КУПівської родини ліки, знакові сувеніри та скромну грошову допомогу. На завершення заходу, заслужений хор ветеранів Святошинського району виконав для присутніх ветеранів, гостей, студентів зворушливі пісні, що гуртують своєї чарівною українською мелодією, присутніх усіх поколінь. Ветерани вкотре переконали присутніх студентів КУП НАНУ, що їхню жагу до життя не перебороти, а силу духу –  не зламати, які б труднощі не стали на їхньому шляху.  

Шупік Дмитро, голова комітету спорту та волонтерства
студентського парламенту КУП НАНУ


 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »