Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ ввійшли в новий склад Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України
   4 липня 2014 року у будівлі Міністерства освіти і науки України відбулися установчі збори, в яких взяли участь Голова попереднього складу Громадської ради Ярослав Болюбаш, ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради, 106 представників громадськості, які отримали мандати, зареєструвалися та мали право голосувати на установчих зборах та ЗМІ. Серед представників громадськості були і студенти Київського університету права НАН України – Президент Студентського парламенту КУП НАНУ Полінська Дар’я та випускниця бакалавру Жук Анна.
   Громадська рада при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту (далі - Громадська рада) є постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

   Склад Громадської ради був сформований на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради визначений установчими зборами на строк у два роки - до складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки увійшли 101 представник інституту громадянського суспільства.

   Як зазначив Міністр освіти і науки Сергій Квіт, на сьогоднішній день молодь необхідно залучати до наукових досліджень уже під час навчання в університетах. Саме тому, студенти КУП НАНУ з великим інтересом зацікавилися даним проектом.
   «Ми хочемо співпрацювати з Громадською радою, тому що потребуємо креативних ідей щодо розвитку освіти», - на цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, звертаючись до учасників установчих зборів з питань первинного складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки.
   Детальніше інформацію можна прочитати за посиланням
   http://www.mon.gov.ua/ua/news/34923-obrano-noviy-sklad-gromadskoyi-radi-pri-mon

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg