Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ здійснили сходження на вершину гори Казбек (Грузія)
   На підтримку загальноуніверситетського проекту «Сьогодні зі спортом -  завтра з майбутнім», який діє в КУП НАНУ під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького випускник 2012-2013 н.р. Віталій Сірий, студент заочного відділення навчання  із групою спортивних туристів України 26 червня 2013 року зійшли на вершину гори Казбек (Грузія) (5033м, 2Б) і підняли прапори України та Київського університету права Національної академії наук України. Так наш випускник виразив любов до України, рідного університету,  привітавши своїх однокурсників із врученням дипломів і висловив слова вдячності професорсько-викладацькому складу за ґрунтовні знання.


    Віталій Сірий займається спортивним туризмом протягом трьох років. На запитання, чому Віталій обрав цей вид спорту, він відповів, що цей вид спорту надає можливість йому формувати позитивні риси характеру: відповідальність, мужність, наполегливість, що сприяють у навчанні та надають можливість поєднувати відпочинок зі спортом, задовольняють інтереси людей у вивченні пам’яток історії та культури інших країн. На думку Віталія участь у спортивному туризмі формує національну свідомість, сприяє розвиткові духовних та інтелектуальних якостей молоді.

   Довідка.
   Казбек — (груз. Льодовика наконечник або пік Казбек ) — стратовулкан, найсхідніший п'ятитисячник Кавказу, розташований у східній частині центрального Кавказу, на кордоні Грузії і Росії (Північна Осетія).
   Повз гору проходить Військово-Грузинська дорога. На схилі Казбека зі сторони Дар'яльської ущелини (3 600 м), на якій розташована Казбекська метеостанція.
 
Галина Левківська
Наталія Чернега


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg