Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо студента 2 курсу Гаврилюка Володимира з перемогою у Чемпіонаті Києва з сучасних танців!
      21-25 квітня в Києві відбувся Фестиваль «Art – Весна», в якому, за підтримки студентського самоврядування, взяв участь студент 2 курсу КУП НАН України, Гаврилюк Володимир з творчим колективом, членом якого він є – Народним ансамблем бального танцю «Діана».

       Що для цих людей танці? Вони хвилюються, підтримують один одного, борються зі своїми страхами, знаходяться у нервовому очікуванні, що за декілька хвилин журі винесе свій вирок. Цей маленький відрізок часу тягнеться для них як доба. І, як результат багаторічної тяжкої праці, роботи над собою та стосунками в колективі, за рішенням поважного журі, в склад якого входили найвідоміші танцюристи України, наші представники зайняли 1 місце на цьому змаганні.

       За рекомендацією Григорія Миколайовича Чапкіса - Заслуженого артиста України, Головного балетмейстера ансамблю бального танцю «Натхнення», члена журі шоу «Танці з зірками», голови журі фестивалю «Містерія танцю», Колектив народного танцю «Діана» взяв участь у Чемпіонаті Києва з сучасних танців, де виборов 1 місце!
      Вітаємо Гаврилюка Володимира та учасників Народного ансамблю бального танцю «Діана» з перемогою та бажаємо терпіння, наснаги та підкорення нових вершин танцювального світу.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg