Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У Київському університеті права НАН України до дня 18-річчя університету, відбулися спортивні змагання серед хлопців з жиму лежачу та серед дівчат зі степ аеробіки
     У масовому розвитку спорту, велику роль відіграє емоційний фактор спортивних змагань. Гостра спортивна боротьба, яка відбувається під час змагань, бажання спортсменів швидше пробігти, вище й далі стрибнути, підняти  якомога більшу вагу і т. п. розвивають у молоді любов до спорту, відповідають її прагненням до здорового, сильного, красивого, а це обумовлює необхідність систематично тренуватись, зміцнювати своє здоров'я, загартовуватись, набувати «бойового» досвіду спортивної боротьби.
     У Київському університеті права НАН України до дня 18-річчя університету, відбулися спортивні змагання серед хлопців з жиму лежачу та серед дівчат зі степ аеробіки. Всі ці змагання проходили за сприянням ректора, професора, Заслуженого юриста України  Бошицького Ю.Л.

     Першими свою силу і витривалість показали хлопці, а саме: студенти 1-4 курсів. Хлопці змагалися в різних вагових категоріях.
     Особливо відзначився 1 курс, студенти якого зайняли призові місця.

     Перше та друге місця вибороли студенти 1 курсу – Савенков Є. та Пашков К., третє місце  посів студент 4 курсу Кайола М.

     Свою любов до спорту показали і дівчата. У змаганнях зі степ аеробіки вони виявили колективізм та дружбу. У змаганнях брали учать студентки 1 – 2 курсів, що дало змогу виявити нові таланти. Надзвичайно приємно було те, що всі призові місця посіли студентки 1 курсу. Почесне перше місце здобула група ПБ – 14, друге місце – група МП – 11, третє місце – ПБ 12.

     Спортивні змагання не тільки сприяють вихованню у студентів таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до перемоги, сміливість, колективізм, дружба, але й мають вирішальне значення в організаційному зміцненні та пожвавленні всієї діяльності колективів фізкультури і, насамперед, сприяють залученню більшої кількості студентів до систематичних занять спортом.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg